Milano „Inter“ klubas Italijos Supertaurės finale po dramatiškos kovos ir pratęsimo 2:1 įveikė Turino „Juventus“ ir iškovojo titulą.

Pirmieji šiame mače įvartį pelnė Turino futbolininkai. Westonas McKennie 25 minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0. Bet Lautaro Martinezas 35 minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą 11 metrų baudinį ir atstatė pusiausvyrą 1:1.

Daugiau įvarčių nebuvo pelnyta ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Kai jau atrodė, kad nugalėtojui išaiškinti prireiks 11 m baudinių serijos, „iššovė“ Milano klubo puolėjas Alexis Sanchezas. Besibaigiant pratęsimo laikui A. Sanchezas pelnė pergalingą įvartį ir „Inter“ triumfavo rezultatu 2:1.

Kovoje dėl Supertaurės „Inter“ žaidė kaip praėjusio sezono Serie A čempionas, „Juventus“ – kaip Italijos taurės laimėtojas.

„Inter“ tai buvo 6-asis Supertaurės trofėjus. Daugiau titulų yra pelnę „Juventus“ (9) ir „Milan“ (7) klubai.