Dortmundo „Borussia“ komanda Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 2:1 įveikė „Stuttgart“ futbolininkus.

Donyellas Malenas 56-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Borussia“ ekipą į priekį 1:0.

Roberto Massimo 63-ąją minutę suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Manuelis Akanji 67-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Marco Reusas 85-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir pasiuntęs jį į vartus persvėrė rezultatą „Borussia“ naudai 2:1.

Po šios pergalės juos nuo lyderio Miuncheno „Bayern“ skiria vos vienas taškas.