Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 4:1 nugalėjo „Granada“ futbolininkus ir turnyrinėje lentelėje pakilo į antrąją vietą.

Luka Modričius jau 17-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Real“  į priekį 1:0.

Jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką Rodrygo padvigubino svečių pranašumą 2:0.

71-ąją min. Jorge Molina sušvelnino rezultatą 1:2, bet karališkasis klubas netrukus smogė atgal.

Alvaro Odriozola 75-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą, o vos po minutės įvartį pelnė ir Karinas Benzema, o „Real“ pradėjo triuškinti varžovus 4:1.

Likus sužaisti vos du turus iki čempionato pabaigos „Real“ dviem taškais atsilieka nuo pirmaujančio Madrido „Atletico“.