Penktąją pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse iškovojo ir į šeštą vietą Vakarų konferencijoje pakilo Lino Kleizos Denverio "Nuggets" (40 pergalės ir 36 pralaimėjimai) klubas, šeštadienį svečiuose po sėkmingo ketvirtojo kėlinio 96:93 (26:31, 23:21, 17:22, 30:19) įveikė aštuntojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią Los Andželo "Clippers" (37/38) komandą.

Savo 3 taškus lietuvis pelnė likus iki ketvirtojo kėlinio pabaigos 15,8 sekundės, kai persvėrė rezultatą "Nuggets" naudai - 94:93.

Per nepilną 21 minutę (20:50) L. Kleiza pataikė 1 tritaškį iš 5, prametė visus 3 dvitaškius, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir du kartus prasižengė.

Denverio ekipos pergalę taikliais baudos metimais likus 4,5 sek. įtvirtino Allenas Iversonas, iš viso šiose rungtynėse pelnęs net 34 taškus.

23 taškus į šeimininkų krepšį įmetė Carmelo Anthony, 11 - Nene Hilario, 10 - Steve`as Blake`as.

"Clippers" komandoje, kuri nutraukė trijų pergalių seriją, rezultatyviausiai rungtyniavo Corey Maggete`as (24 tšk.), Eltonas Brandas (22 tšk.), Cuttino Mobley (13 tšk.) ir Chrisas Kamanas (12 taškų).

Kitų šeštadienį vykusių NBA reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Indianos "Pacers"         -  Bostono "Celtics"          105:98
Orlando "Magic"           -  Memfio "Grizzlies"         116:89
Nju Džersio "Nets"        -  Vašingtono "Wizards"       120:114                   (po pratęsimo)
Minesotos "Timberwolves"  -  Naujojo Orleano "Hornets"   94:96
San Antonijaus "Spurs"    -  "Golden State Warriors"    112:99
Milvokio "Bucks"          -  Niujorko "Knicks"          113:118                   (po pratęsimo)
Dalaso "Mavericks"        -  Portlando "Trail Blazers"   86:74
Jutos "Jazz"              -  Sietlo "SuperSonics"       103:106