Trečią pergalę iš eilės NBA lygoje pasiekė Naujojo Orleano „Pelicans“ (25-29) ekipa, kuri namuose 117:110 (31:19, 37:26, 18:29, 31:36) nugalėjo Sakramento „Kings“ (22-32).

Šeimininkai solidžiai žaidė pirmojo mačo pusėje ir pirmavo net dvidešimties  taškų skirtumu, bet „Kings“ po perrtraukos nebuvo linkę pasiduoti.

Likus minutei iki kevirtojo kėlinio pabaigos komandos teskyrė keli taškai, bet svečiai tada neišnaudojo šansų išlyginti arba persverti rungtynių rezultato, o „Pelicans“ įtvirtino pergalingą pranašumą.

Nugalėtojams Brandonas Ingramas pelnė 34 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Zionas Williamsonas pridėjo 30 taškų, 6 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems De'Aronas Focas surinko 43 taškus.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 34 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Zionas Williamsonas 30, Ericas Bledsoe 13.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 43, Harrisonas Barnesas 16 (11 atk. kam.), Moe Harklessas 15, Tyrese'as Haliburtonas ir Delonas Wrightas po12.