Savaitgalį Italijoje vyko FIA pasaulio ilgųjų nuotolių (WEC) lenktynių čempionato etapas. Jame, sėkmingai pasirodė po Lietuvos vėliava startuojanti „Manthey Pure Rxcing“ komanda.

Automobilių sporto komanda „WEC“ čempionato varžybose dalyvavo itin konkurencingoje „LMGT3“ automobilių klasėje, kliaudamasi Klauso Bauchlerio (Austrija), Joelio Sturmo (Vokietija) ir Alekso Malychinas (Baltarusija) sugebėjimais.

„LMGT3“ automobilių klasės nugalėtojais tapo 187 ratus įveikę „Team WRT“ pilotai. Antras buvo taip pat 187 ratus apsukęs kitas „Team WRT“ ekipažas, tarp kurio narių buvo ir motociklų sporto legenda italas Valentino Rossi.

Tuo tarpu „Manthey Pure Rxcing“ komanda savo klasėje užėmė aukštą, trečią vietą ir kartu su „Team WRT“ nariais lipo ant podiumo, jog galėtų į viršų iškelti varžybų organizatorių įteiktas taures.

Absoliučioje įskaitoje „Manthey Pure Rxcing“ rezultatas buvo 20-as, o nugalėjo „Toyota Gazoo Racing“ ekipa (205 ratai).

„Alpine Endurance Team“ su Micku Schumacheriu liko 17-a (190 ratų).

Po dviejų etapų „Manthey Pure Rxcing“ (54 taškai) pirmauja bendroje „LMGT3“ klasės įskaitoje. Už jų rikiuojasi „Team WRT“ (37) ir „Heart of Racing Team“ (37).

Kitas etapas Spa trasoje (Belgija) turėtų vykti gegužės 11 d.