Nyderlandų rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos G grupės rungtynėse net 4:0 sutriuškino Juodkalnijos futbolininkus.

Memphis Depay‘us 38-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė Nyderlandų rinktinę į priekį 1:0. Pastarasis antrajame kėlinyje dar kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Georginio Wijnaldumas 70-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas šiose rungtynėse tapo 3:0.

Cody Gakpo 77-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir dar labiau padidino Nyderlandų rinktinės pranašumą 4:0.

Tuo tarpu D grupės susitikimas tarp Ukrainos ir Prancūzijos rinktinių baigėsi lygiosiomis 1:1.

Ilya Zabarnyi 36-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Mykola Šaparenko pirmojo kėlinio pabaigoje nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Ukrainos rinktinę į priekį 1:0.

Anthony Martialis 50-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Moussa Diaby 78-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis nepasiekė tikslo.