Argentinos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynėse 3:1 nugalėjo Venesuelos futbolininkus.

Adrianas Martinezas po grubios pražangos prieš Lionelį Messi buvo nubaustas raudona kortele ir Venesuelos futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Lautaro Martinezas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė Argentinos rinktinę į priekį 1:0.

Joaquinas Correa 71-ąją minutę pasitaisęs kamuolį pasiuntė jį puikiu smūgiu į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0.

Angelis Correa 74-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipė jį tiksliai į vartus bei rezultatas tapo 3:0.

Yefersonas Soteldo 94-ąją minutę „panenka“ stiliumi realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 1:3.

Tuo tarpu kitame susitikime Brazilijos rinktinė minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Čilės futbolininkus.

Eduardo Vargas 31-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Brazilijos rinktinės vartininkas.

Evertonas Ribeiro 64-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Brazilijos rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Lucas Paqueta 71-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir rezultatas nepakito.