Pasaulio futbolo čempionate nebus Čilės ir Kolumbijos

Peru tęsia kovą

Pasaulio futbolo čempionato atrankos Pietų Amerikos zonoje įvyko penkerios rungtynės, po kurių galutinai paaiškėjo keturios bilietos į pirmenybes iškovojusios ekipos ir penktą vietą užėmusi komanda, kuri dar turės žaisti papildomas rungtynes su Azijos regiono rinktine.

Brazilijos rinktinė paskutinėse pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynėse 4:0 sutriuškino Bolivijos futbolininkus.

Lucas Paqueta 24-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė Brazilijos rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Richarlisonas 45-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino brazilų pranašumą 2:0.

Bruno Guimaraesas 66-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir rungtynių rezultatas tapo jau net 3:0.

Richarlisonas rungtynių pabaigoje dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus, o Brazilijos rinktinė iškovojo užtikrintą pergalę 4:0.

Brazilai dar kur kas anksčiau buvo užsitikrinę pirmą vietą atrankoje.

Rami jau kurį laiką buvo ir Argentinos rinktinė, kuri šįsyk mačą su Ekvadoru baigėsi lygiosiomis 1:1.

Robertas Arboleda 6-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Argentinos vartininkas.

Julianas Alvarezas 24-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Argentinos rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Nicolaso Otamendi 41-ąją minute smūgiuotas kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Ennerui Valencia 93-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo po VAR peržiūros skirto vienuolikos metrų baudinio, tačiau pastarasis pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir pasiuntęs jį į vartus išlygino rezultatą 1:1.

Bilietus į pasaulio čempionatą savo kišenėje turi ir Urugvajus bei Ekvadoras.

Urugvajus 2:0 pranoko Čilę ir galutinai nubraukė šios rinktinės šansus prasibrauti į pasaulio čempionatą.

Pakilti į penktąją vietą galėjo Kolumbija, kuri išvykoje 1:0 įveikė Venesuelą, bet kolumbiečiams reikėjo, kad Peru nelaimėtų savo mačo.

O Peru futbolininkai paskutiniame mače namuose 2:0 įveikė Paragvajaus rinktinę.

Jie turnyrinėje lentelėje liko penkti ir dėl bilieto į Katarą kovos su viena iš Azijos zonos rinktinių – Jungtiniais Arabų Emyratais arba Australija.