Olandijos rinktinė pasaulio čempionato 2022 m. atrankos G grupės rungtynėse 2:0 nugalėjo Latvijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Davy Klaassenas 7-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

Stevenas Berghuisas 16-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia vartų.

D.Klassenas 27-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

S.Berghuisas 32-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė Olandijos rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Memphis Depay‘us 58-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartų sargas.

Luukas de Jongas 69-ąją minutę kampinio metu tiksliu smūgiu galva padvigubino olandų pranašumą 2:0.

Varžovą suklaidinęs Doony van de Beekas 84-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Dar vieną pralaimėjimą patyrė estai. Nors iki 80 min. rezultatas dar buvo lygus, bet tada Baltarusija pelnė du įvarčius ir iškovojo pergalę.

Ir toliau puikiai žygiuoja Turkija, kuri šįsyk išvykoje užtikrintai 3:0 pranoko Norvegiją.