Čekijoje prie pabaigos artėjančiame pasaulio biatlono taurės etape sekmadienį vyko mišrių komandų estafetės lenktynės.

Pergale džiaugėsi Prancūzijos rinktinė – Lou Jeanmonnot, Caroline Colombo, Ericas Perrot ir Fabienas Claude. Prancūzai išvengė baudos ratų, panaudojo 7 papildomus šovinius ir finišavo per 1 val. 6 min. 32.3 sek. Prancūzijos moterys savo etapų nebaigė pirmos, bet nuo lyderių buvo atsilikusios tik minimaliai. E. Perrot pakėlė prancūzus į pirmą vietą, o šaudykloje neklydęs F. Claude įtvirtino pergalę.

Antri finišavo švedai (+33.6 sek., 0 baudos ratų + 18 papildomų šovinių), treti – norvegai (+38.3, 0+16). Norvegai po dviejų etapų dar buvo priekyje, bet jų persvara siekė vos 0.5 sek. Tuo tarpu po pirmojo etapo lyderiavusi Italijos rinktinė finišavo 5-a (+1:13.3, 0+6).

Lietuvos komanda buvo aplenkta ratu ir užėmė 17-ą vietą tarp 22 ekipų. Gabrielė Leščinskaitė startavo neblogai (0+2), prarado beveik pustrečios minutės ir savo etapą baigė 14-a. Deja, Natalija Kočergina šaudė itin nesėkmingai (4+6), pralaimėjo daugiau nei 3 min. ir nukrito į 18-ą poziciją.

Kai jau atrodė, kad lietuviai tuoj bus aplenkti ratu, įspūdingą pasirodymą surengė Vytautas Strolia. Rinktinės lyderis panaudojo tik 1 papildomą šovinį ir savo etape fiksavo trečią geriausią laiką, o lietuvių atsilikimas nuo lyderių netgi sumenko 1.5 sek.

Tomas Kaukėnas paskutiniame etape spėjo pasiekti pirmą šaudymo ruožą (0+3), bet čia pat buvo aplenktas ratu.

Sekmadienį pasaulio taurės etapą užbaigs mišrių porų estafetės lenktynės.