Antrajame 2014-2015 metų sezono pasaulio biatlono taurės varžybų (BMW IBU World Cup) etape Austrijoje devyniolikta vyrų estafetėje (4 po 7,5 km) tarp 24 komandų buvo Lietuvos rinktinė.

Tomas Kaukėnas, Karolis Dombrovskis, Vytautas Strolia ir Rokas Suslavičius lyderių buvo aplenkti ratu - lietuviai buvo priversti sukti vieną baudos ratą iš išnaudojo 15 papildomų šovinių.

Vyrų estafetę laimėjo rusai Maksimas Cvetkovas, Timofejus Lapšinas, Dmitrijus Malyška ir Antonas Šipulinas -1 valanda 16 minučių 14,8 sekundės (0 baudos ratų; 1 papildomas šovinys).

Po 20,2 sekundės antri finišavo prancūzai Simonas Fourcade'as, Jeanas Guillaume'as Beatrix'as, Simonas

Desthieux'as bei Martinas Fourcade'as (0, 4).

Rusams finiše pralaimėję 27,9 sekundės trečiąja pozicija tenkinosi norvegai Johannesas Thingnesas Boe, Emilis Hegle Svendsenas, Larsas Helge Birkelandas ir Tarjei'us Boe (0, 10).

Moterų estafetėje (4 po 6 km) ratu aplenktos Diana Rasimovičiūtė-Bricė, Natalija Kočergina, Natalija Paulauskaitė ir Gabrielė Leščinskaitė (5 baudos ratai ir 14 papildomų šovinių) liko 21-os tarp 22 komandų.

Nugalėjo vokietės Luise Kummer, Franziska Hildebrand, Vanessa Hinz ir Franziska Preuss (1 val. 11 min. 40,4 sek.; 0 baudos ratų, 8 papildomi šoviniai).

Po 21,1 sekundės antros finišavo baltarusės Nadežda Skardino, Nastasija Duborezova, Nadežda Pisareva bei Darija Domračeva (0, 10), o trečios likusios čekės Eva Puškarčikova, Garbiela Soukalova, Ržitka Landova ir Veronika Vitkova (0, 9) nugalėtojoms pralaimėjo 22,2 sekundės.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.