Vokietijoje, Oberhofe prasidėjo penktasis šio sezono pasaulio biatlono taurės etapas. Penktadienį pirmieji trasoje pasirodė vyrai, lenktyniavę 10 km sprinte.

Pirmą sezono pergalę šventė rusas Aleksandras Loginovas. Jis užsidirbo 1 baudos ratą, bet finišą vis tiek pasiekė greičiausiai – per 27 min. 0.8 sek. Antras finišavo sezono lyderis prancūzas Emilienas Jacquelinas (+6.5 sek., 2 baudos ratai), o trečias buvo norvegas Sturla Holmas Laegreidas (+15.1, 1).

Tarp lietuvių tradiciškai išsiskyrė Vytautas Strolia. Jis suko 3 baudos ratus, bet vis tiek užėmė 31-ą vietą (+1:26.9, 3), užtikrintai pateko į persekiojimo lenktynių 60-uką ir pelnė dar 10 įskaitinių pasaulio taurės taškų.

Tomas Kaukėnas jau pirmame šaudymo ruože padarė 3 klaidas. Vėliau jis numušė 5 taikinius iš eilės ir buvo 80-as (+3:22.6, 3). Linas Banys užėmė 100-ąją vietą (+4:29.8, 3), o 5 kartus iš eilės prašovęs Karolis Dombrovskis nefinišavo.

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje tebepirmauja E.Jacquelinas (425), lenkiantis tautietį Quentiną Filloną Maillet (401) ir norvegą Vetlę Sjaastadą Christianseną (372). V.Strolia su 116 tšk. iš 30-os vietos nukrito į 31-ą.

Penktadienį dar laukia moterų 7,5 km sprinto lenktynės.