Nove Meste (Čekija) tęsiasi 2024 m. pasaulio biatlono čempionatas, kuriame trečiadienį vyko vyrų 20 km asmeninės lenktynės.

19-ą kartą pasaulio čempionu tapo norvegas Johannesas Thingnesas Boe, numušęs 19 taikinių iš 20 ir finišavęs per 45 min. 49.0 sek. 30-metis dar labiau priartėjo prie tautiečio Ole Einaro Bjoerndaleno rekordo (20 aukso medalių).

Antra vieta džiaugėsi čempiono brolis Tarjei Boe (+58.9 sek., 1 klaida šaudykloje), o bronzą pelnė vokietis Benediktas Dollis (+1:53.3, 1). Puikiai pasirodė 4-as finišavęs latvis Andrejus Rastorgujevas (+2:50.2, 2).

Geriausią karjeros rezultatą pasaulio čempionatuose pasiekė Vytautas Strolia, kuris užėmė 15-ą vietą (+4:54.3, 1). Iki šio starto lietuviui pasaulio čempionatuose nebuvo pavykę patekti į 20-uką individualiose rungtyse.

Maksimas Fominas buvo 65-as (+9:00.3, 2), Tomas Kaukėnas – 70-as (+9:29.8, 4), o Jokūbas Mačkinė – 92-as (+14:03.4, 5) tarp 100 dalyvių.

Ketvirtadienį vyks mišrių porų estafetės lenktynės, kur Lietuvai turėtų atstovauti V.Strolia ir Natalija Kočergina.