Brandžiai ir drausmingai rungtyniaujantis „Panevėžys“ šio sezono „Optibet A lygoje“ džiaugėsi jau penktuoju laimėjimu ir išsilaikė turnyro lentelės viršūnėje.

7-ojo turo rungtynėse namuose pirmenybių lyderiai 4:0 (1:0) įveikė septintą nesėkmę patyrusią autsaiderę „Jonavą“.

Pirmame kėlinyje svečiai atkarpomis tiek palaikydavo kamuolį, tiek sėkmingai gynėsi – prie to prisidėjo ir komandoje debiutavęs ukrainietis Vladislavas Chameliukas. „Panevėžys“ atliko du smūgius į vartų plotą, tačiau Wandersono Melo ir Pijaus Širvio smūgius atrėmė Martynas Matuzas.

Visgi 40-ąją minutę „Jonava“ kapituliavo standartinės padėties metu. Po Jeffrey Sarpongo perdavimo smūgiu iš arti pirmą savo įvartį naujame klube įmušė W. Melo.

Po pertraukos žaidimo tempas pernelyg nepasikeitė, tačiau rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs „Panevėžys“ įmušė tris įvarčius. 62-ąją minutę gražios kombinacijos metu Elivelto surado į baudos aikštelę įsiveržusį Mitarą Čukovičių, kuris proga pasinaudojo nepriekaištingai.

82-ąją minutę savo paties uždirbtą baudinį realizavo Elivelto, o dar po 7 minučių efektingai smūgiavo ir pirmuoju įvarčiu „Optibet A lygoje“ džiaugėsi 18-metis saugas Domantas Vaičekauskas.

17 taškų savo sąskaitoje turintis „Panevėžys“ išliko 1-oje vietoje, „Jonava“ – taškų nėra iškovojusi.