Pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Stambulo „Fenerbahče“ (10/17) ekipa, kuri namuose 59:62 (20:22, 12:16, 17:6, 10:18) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ (9/19) krepšininkams.

Graikams tai buvo paskutinis Eurolygos mačas šiemet. Jų pergalę reiškia, kad jie su 9 pergalėmis pakilo iš Eurolygos dugno ir aplenkė Kauno „Žalgirio“ ir Vilerbano ASVEL ekipas, kurios laimėjo po 8 kartus.

Tačiau dėl prastesnio tarpusavio santykio žalgiriečiai liks paskutinėje 15-toje vietoje.

Šio vakaro mačas klostėsi permainingai, kadangi pirmavo tai vieni, tai kiti.

Ketvirto kėlinio pradžioje turkų ekipa padidino persvarą 8 taškų (56:48), tačiau netrukus PAO priartėjo – 55:58. Skirtumas dar labiau aptirpo po Giorgios Papagiannio dvitaškio (57:58), o į priekį Atėnų komandą išvedė I.Papapetrou – 59:58.

Likus žaisti minutei iki rungtynių pabaigos J.Vesely pataikė vieną baudą iš dviejų (59:59), o komandos apsikeitus nerezultatyviomis atakomis paskutinį žodį rungtynėse tarė Darylas Maconas, kurio tritaškis išplėšė pergalę PAO – 62:59.

Dėl garbės dar besikaunančiam Stambulo klubui Eurolygoje liko dar vienerios rungtynės – balandžio 13 dieną „Fenerbahče“ namuose susitiks su Tel Avivo „Maccabi“.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 20 (7 atk. kam.), Pierria Henry 16 (5 kld.), Dyshawnas Pierre’as 9 (5 atk. kam.), Achille Polonara 6.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 21 (6 rez. per.), Georgios Papagiannis 14 (12 atk. kam.), Darylas Maconas 12 (5 rez. per.), Jeremy Evansas 8.