Eurolygos ketvirtfinalio trečiosiose rungtynėse Sienos „Montepaschi“ ekipa, kurioje rungtyniauja Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius, namuose 53:72 (16:15, 10:24, 11:21, 16:12) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ klubui, kuriam atstovauja Šarūnas Jasikevičius bei serijoje iki dviejų pergalių atsilieka – 1:2.

Pirmajame kėlinuke sėkmingiau rungtyniavo svečiai, kurie sužaidus 8 minutes pirmavo 15:8, tačiau ketvirtį spurtu 8:0 užbaigę aikštelės šeimininkai, po pirmųjų dešimties žaidimo minučių buvo priekyje – 16:15.

Antrajame kėlinuke sužaidus 5 minutes „Montepaschi“ deficitas buvo vos 2 taškai – 23:25, tačiau tada „Panathinaikos“ surengė spurtą 4 minučių spurtą 14:0 bei atitrūko – 39:23. Italijos čempionų tylą nutraukė T.Mcintyre‘o tritaškis, kuris baigiantis antrajam ketvirčiui šiek tiek sumažino aikštelės šeimininkų deficitą – 26:39.

Po didžiosios pertraukos ir toliau iniciatyva buvo Graikijos čempionų rankose. Sėkmingos gynybos dėką jie per trečiąją ketvirtį į savąjį krepšį praleido vos 10 taškų ir po trisdešimties žaidimo minučių jau triuškino savo varžovus rezultatu – 60:37.

Paskutiniajame kėlinuke Sienos klubas pasinaudojo tuo, kad jų varžovai šiek tiek atsipalaidavo bei šiek tiek priartėjo. Galutinis rungtynių rezultatas – 53:72.

R.Kaukėnas per 30 minučių pelnė 10 taškų (2/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 6/6 baudos metimai), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei buvo trečias pagal rezultatyvumą savo komandos gretose.

K.Lavrinovičius per 23 žaidimo minutes taškų nepelnė (0/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), tačiau atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko minus 4 naudingumo balus.

Š.Jasikevičius aikštelėje praleido 16 minučių, per jas įmetė 10 taškų (1/3 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Montepaschi“: Terrellas Mcintyre‘as 13, Henry Domercantas 12, R.Kaukėnas 10 taškų.

„Panathinaikos“: Vassilis Spanoulis ir Drew Nicholas po 13, Nikola Pekovičius 11, Š.Jasikevičius 10 taškų.