Kelionę anksti Europoje šį sezoną baigs ir dar vienas Lietuvos klubas. Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (5/11) Europos taurės turnyre trečiadienio vakarą svečiuose 73:88 (16:19, 20:25, 24:15, 13:29) B grupės mače pralaimėjo Ankaros „Turk Telekom“ (7/9) ir prarado šansus dar kovoti dėl bilieto į kitą etapą.

Panevėžiečiai šį kartą vertėsi be traumas patyrusių Gedimino Oreliko ir Pauliaus Valinsko.

Rungtynių pradžioje minimaliai pirmavo panevėžiečiai, bet tada šeimininkai pelnė 7 taškus be atsako ir pirmavo 18:11. Pirmojo kėlinio pabaigoje D.Bičkauskio tritaškis švelnino rezultatą 16:19.

Antrajame kėlinyje šeimininkams pavyko labiau atitrūki, o po tritaškio vienu metu jie pirmavo jau 27:18. Bet po N.Popovičiaus taškų Panevėžys buvo priartėjęs iki penkių taškų – 31:36. Pasibaigus dviem kėliniams „7bet-Lietkabelis“ atsiliko 36:44.

Po didžiosios pertraukos svečiai į aikštę sugrįžo nusiteikę kovingai ir tritaškių dėka sugebėjo surengti spurtą 12-0 bei netrukus persvėrė rezultatą (50:49). Atkakli kova vyko visą kėlinį, o galiausiai svečiams pavyko išsaugoti minimalią persvarą (60:59).

Vis dėlto lemiamame kėlinyje „Turk Telekom“ sugebėjo įrodyti savo pranašumą. „7bet-Lietkabelis“ niekaip negalėjo užpulti, o antroje kėlinio pusėje galutinai leido varžovams įsibėgėti.

Turkai sužaidus pusę kėlinio pirmavo dar tik (70:66), bet tada laimėjo atkarpą 15:5 ir įtvirtino savo pranašumą bei galiausiai šventė pergalę.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 18 (2/6 dvit., 3/12 trit., 5/8 baud., 8 atk. kam.), Dovis Bičkauskis 14 (5 rez. perd., 5 kld.), Gabrielius Maldūnas ir Martynas Varnas po 9, Vytenis Lipkevičius (1/6 trit., 7 atk. kam.) ir Stefanas Birčevičius po 7, Nikola Popovičius 4.

„Turk Telekom“: Tyrone'as Wallace'as 31 (8/10 dvit., 3/6 trit., 6/7 baud., 7 atk. kam., 39 n. b.), Jamesas Palmeris Jr. 20, Yigitcanas Saybiras (7 atk. kam.) ir Jarrodas Jonesas (3 blk.) po 13, Okbenas Ulubay 6 (1/6 dvit.), Brandonas Brownas 5.