2013 m. lapkričio – 2014 m. sausio mėn. vykusios Vilniaus miesto 65-osios mokinių sporto žaidynės, kuriose varžėsi merginos ir vaikinai baigėsi. Merginų varžybose dalyvavo 5, o vaikinų - 24 Vilniaus miesto mokyklos, teigiama pranešime spaudai.

Merginų ir vaikinų finaliniai etapai vyko Vilniaus krepšinio mokykloje. Žaidynių nugalėtojos paaškėjo prieš prasidedant savaitgaliui.

Bronzos medalius iškovojo Žirmūnų gimnazijos moksleivės rezultatu 55:33 nugalėjusios Jono Basanavičiaus gimnazijos komandą. Pirmąjį kėlinį sužaidusios apylygiai (10:9), Žirmūnų gimnazijos moksleivės nesuteikė progos varžovėms prisivyti ir pakeisti rungtynių baigtį.

Finale dėl čempionių vardo kovėsi Gabijos bei Vytauto Didžiojo gimnazijų komandos. Rungtynių baigtį buvo galima nuspėti pasibaigus pirmąjam rungtynių ketvirčiui.

Ilgą atsarginių žaidėjų suolelį turėjusios gabijietės tą puikiai išnaudojo ir jau po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 25-7. Antrąjį kėlinį sėkmingiau žaidė Vytauto Didžiojo gimnazijos merginos, tačiau likusią rungtynių dalį iniciatyvą į savo rankas perėmusios Gabijos gimnazijos moksleivės iškovojo pirmąją vietą rezultatu 70:35.

Galutinė merginų iškovotų vietų lentelė:

1. Gabijos gimnazija

2. Vytauto Didžiojo gimnazija

3. Žirmūnų gimnazija

4. Jono Basanavičiaus gimnazija

Vaikinų tarpe nugalėtojai ir prizininkai paaiškėjo pirmadienį vykusiose pusfinalio bei finalinėse varžybose, kurios taip pat vyko Vilniaus krepšinio mokyklos sporto salėje.

Kovoje dėl trečiosios vietos susirungė Gabijos ir S. Daukanto gimnazijos. Pirmoje rungtynių pusėje susikrovusi nemažą pranašumą S. Daukanto gimnazijos komanda leido tik sušvelninti persvarą ir pergalę iškovojo rezultatu 94:85.

Finalinėse vaikinų varžybose susitiko Karoliniškių bei M. Biržiškos gimnazijos. Pirmąjame kėlinyje Karoliniškių gimnazijos moksleiviai įgijo 10 taškų pranašumą ir likusią rungtynių dalį nuosekliai jį didino. Praradę viltį pasipriešinti M. Biržiškos gimnazijos moksleiviai pralaimėjo rezultatu 69:88.

Galutinė vaikinų iškovotų vietų lentelė:

1. Karoliniškių gimnazija

2. M. Biržiškos gimnazija

3. S. Daukanto gimnazija

4. Gabijos gimnazija

Vilniaus miesto 64-osios mokinių sporto žaidynių krepšinio varžybose puikius rezultatus demonstravę moksleiviai bei atstovaujamų mokyklų kūno kultūros mokytojai apdovanoti Vilniaus miesto savivaldybės įsteigtomis taurėmis, medaliais, diplomais bei prizais – krepšinio kamuoliais. Vilniaus miesto 64-ųjų mokinių sporto žaidynių krepšinio varžybų nugalėtojus ir prizininkus pasveikino Vilniaus krepšinio mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Janina Koženiauskaitė.