Pergalę kontrolinėse rungtynėse iškovojo Europos čempionatui besirengianti Makedonijos rinktinė, kuri rezultatu 79:74 (19:18, 14:22, 26:19, 20:15) įveikė Juodkalnijos ekipą.

Naujasis Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos vidurio puolėjas Predragas Samardžiskis nugalėtojams per 23 minutes surinko 6 (dvitaškiai 2/5, baudos 2/4) taškus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 3 pražangas, suklydo 3 sykius bei 4 kartus pažeidė taisykles.

16 taškų prie pergalės pridėjo Bo McCalebbas, po 15 - Vojdanas Stojanovskis ir Todoras Gečevskis, 11 - Vlado Ilievskis.

Juodkalnijos gretose išsiskyrė Nikola Pekovičius (23 tšk. ir 7 atk. kam.), Vladimiras Dasičius (14 tšk. ir 8 atk. kam.) bei Nikola Vučevičius (10 tšk.).