„Optibet A lygoje“ trečiadienio vakarą įvyko dar vienas čempionato lyderių mūšis. Šįsyk mače nugalėtojas nepaaiškėjo, kadangi Marijampolėje „Sūduva“ ir Vilniaus „Žalgiris“ sužaidė taikiai 2:2 (0:0).

Po šių lygiųjų skirtumas tarp komandų išliko du taškai, bet pirmaujantis čempionate „Žalgiris“ dar yra sužaidęs rungtynėmis mažiau.

Jiems iki čempionato pabaigos lieka keturi turai, o Sūduva“ žais tris mačus.

Šio vakaro rungtynėse komandos jau pradžioje apsikeitė pavojingomis progomis. Visų pirma Giedrius Matulevičius iššvaistė idealią progą, o 14-ąją minutę vienas prieš vartininką išbėgęs Francisas Kyeremeh net nesugebėjo pataikyti į vartų plotą.

Vėliau susitikimas kiek aprimo, abi komandos daugiau laiko praleisdavo aikštės viduryje.

Pirmasis įvartis mače buvo įmuštas jau iškart po pertraukos. 51-ąją minutę Hugo Videmontas pasižymėjo po gražios kombinacijos, nors toje situacijoje smūgį privalėjo atremti šeimininkų vartininkas Ivanas Kardumas.

Antrasis įvartis krito 64-ąją minutę, kai gražiu smūgiu nuo baudos aikštelės linijos pasižymėjo Mantas Kuklys. Žalgiriečiai pirmavo 2:0 ir atrodė, kad tvirtai laiko žaidimo gijas savo rankose.

Bet „Sūduva“ netrukus sugebėjo rezultatą sušvelninti, kai realizavo dėl žalgiriečių gynėjo ranka baudos aikštelėje paskirtą 11 metrų baudinį.

Šio įvarčio tarsi pažadinti šeimininkai ėmė žaisti aktyviau ir tas davė vaisių, kadangi 80-ąją minutę „Sūduva“ išlygino rezultatą – Aleksandras Makasis pasižymėjo po N.Gorobsovo perdavimo.

Čia pat žalgiriečiai vėl galėjo pirmauti, bet H. Videmontas neišnaudojo puikios progos.

Per likusį laiką šeimininkai dar bandė kurti pavojingas progas, išplėšti pergalę bandė ir žalgiriečiai, tačiau rezultatas nepakito, tad komandos pasidalino po tašką.

Rugtynių eiga:

Antras kėlinys:

90 min. Viskas - 2:2. Abi dar bandė išplėšti pergalę, bet galiausiai teko tenkintis lygiosiomis.

80 min. ĮVARTIS! „Sūduva“ lygina rezultatą – Aleksandras Makasis pasižymi po N.Gorobsovo perdavimo. Čia pat žalgiriečiai vėl galėjo pirmauti, bet H. Videmontas neišnaudojo puikios progos.

72 min. 11 m baudinys! Djibrilis Diaw žaidžia ranka baudos aikštelėje ir į žalgiriečių vartus skiriamas baudinys, kurį sėkmingai realizuoja Nicolas Gorobsovas. Marijampoliečiai atsilieka jau tik 1:2.

64 min. 2:0! Mantas Kuklys gražiu smūgiu iš puikios padėties pelno antrąjį žalgiriečių įvartį.

62 min. Žalgiriečiai susikuria dar vieną neblogą šansą, tačiau padbigubinti rezultato nepavyksta. Šeimininkai atlieka pirmąjį keitimą, kai vietoj gynėjo V. Slavicko pasirodo puolėjas Romainas Habrana.

51 min. ĮVARTIIIIIIS. „Žalgiris“ išsiveržia į priekį, kai Hugo Videmontas pasižymėjo po gražios kombinacijos, tačiau smūgis tikrai privalėjo būti atremtas, bet šeimininkų vartininkas Ivanas Kardumas apmaudžiai suklydo.

48 min. Dar vieną progą susikuria „Sūduva“. Markas Beneta labai pavojingai smūgiuoja iš toli, tačiau žalgiriečių vartininkas puikiai sureaguoja ir kamuolį nukreipia už galina linijos.

46 min. Prasideda antroji mačo dalis.

Pirmas kėlinys:

45 min. Pirmo kėlinio pabaiga, kol kas įvarčių neįmušta 0:0. Komandos aktyviai pradėjo mačą, bet vėliau intensyvumas buvo gana žemas, dažnai pasitaikydavo klaidos.

Abi ekipos turėjo po vieną puikų šansą įmušti.

33 min. Mačas kiek aprimo. Komandos daugiausiai laiko praleidžia aikštės viduryje. Greitesniam žaidimui trukdo ir gana subjuręs oras.

14 min. Dabar jau „Žalgiris“ turi idealų šansą, bet vienas prieš vartininką išbėgęs Francisas Kyeremeh net nesugeba pataikyti į vartų plotą..

10 min. Kokia proga! Giedrius Matulevičiaus atsidūrė vienas prieš žalgiriečių vartininką, bet šis kojomis sugebėjo atremti smūgį.

5 min. Marijampoliečiai protestuoja dėl galimo žalgiriečių žaidėjo žaidimo ranka, bet teisėjas ragina žaisti toliau.

1 min. Mačas prasideda!

Startinės komandų sudėtys:

„Sūduva“: Ivanas Kardumas, Markas Beneta, Igoris Jovanovičius, Aleksandras Živanovičius, Vaidas Slavickas, Nicolas Gorobsovas, Olivieris Rommensas, Giedrius Matulevičius, Keisuke Honda, Serge'as Nyuiadzi, Xabi Auzmendi.

„Žalgiris“: Tomislavas Duka, Joelis Bopesu, Djibrilis Diaw, Nemanja Ljubisavljevičius, Mario Paveličius, Mantas Kuklys, Milenas Gamakovas, Ovidijus Verbickas, Hugo Videmontas, Francisas Kyeremeh, Josipas Tadičius.