„Optibet A lygos“ debiutantas Telšių „Džiugas“ pirmą kartą šiame sezone laimėjo antrą kartą iš eilės. 20-ojo turo dvikovoje savo sirgalių akivaizdoje džiugiečiai 2:0 (0:0) įveikė Vilniaus „Riterius“, kurie prieš tai per dvejas tarpusavio rungtynes buvo iškovoję 4 taškus.

Pirmame kėlinyje svečiai kelis sykius išties pavojingai pagrasino Mariaus Paukštės ginamiems vartams, tačiau vartininkas žaidė nepriekaištingai, ypač tame epizode, kai atrėmė Tomo Dombrauskio bandymą.

„Džiugas“ per pirmas 45 minutes turėjo vieną gerą šansą – Leo Ribeiro baudos aikštelėje susikūrė gerą progą smūgiui, tiesa, Lukas Paukštė komandą išgelbėjo.

Vis dėlto „Riterių“ vartininkas ne itin sėkmingai sužaidė 57-ąją minutę ir suteikė galimybę Telšių ekipai išsiveržti į priekį po to, kai iš aštraus kampo smūgiavo Nasko Milevas.

Tai buvo 7-asis bulgaro įvartis šiame „Optibet A lygos“ sezone, o 79-ąją minutę į kontrataką pabėgęs L. Ribeiro meistriškai perkėlė kamuolį per vartininką bei džiaugėsi 5-uoju taikliu smūgiu.

Blankiai antrame kėlinyje atrodę „Riteriai“ nepratęsė nepralaimėtų rungtynių serijos ir liko su 23 taškais, savo ruožtu, antrą kartą iš eilės nugalėjęs „Džiugas“ savo sąskaitoje turi 21 tašką.