Tomo Pačėso vadovaujamas Gdynės „Asseco Prokom“ klubas tęsia kovas Eurolygoje. Trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse Lenkijos čempionai 81:78 (22:18, 23:15, 19:24, 17:21) namuose palaužė Lino Kleizos Pirėjo „Olympiacos“ ekipą ir sušvelnino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1:2.

Didžiąją susitikimo dalį iniciatyvą savo rankose turėję aikštės šeimininkai mačo pabaigoje vos neišleido pergalės. 37-ąją minutę „Asseco Prokom“ pirmavo 78:68 ir lenkai pergalės nuotaikomis laukė rungtynių pabaigos. Vis dėlto „Olympiacos“ vos nepasinaudojo varžovų stabtelėjimu. Po du taškus pelnė Joshas Childressas ir Milošas Teodosičius, Nikola Vujčičius pridėjo tikslią baudą ir 40-ąją minutę skirtumas ištirpo iki penkių taškų – 73:78.

T. Pačėso auklėtinius į nokdauną pasiuntė Linas Kleiza, likus rungtyniauti 34 sekundes įsmeigęs tritaškį metimą - 76:78. Tiesa, likus žaisti 11 sekundžių Davidas Loganas pataikė labai sudėtingą dvitaškį ir nuramino Gdynės klubo gerbėjus (80:76). Tačiau Pirėjo krepšininkai dar nepasidavė. Graikai žaibiškai sušvelnino atsilikimą iki dviejų (78:80), o vieną baudą iš dviejų realizavęs D. Loganas paliko svečiams 2 sekundes išlyginti rezultatą. Deja, bet pratęsimą galėjęs išplėšti Lino Kleizos tolimas metimas buvo blokuotas.

Lietuvis per 29 minutes pelnė 9 taškus (3/8 dvitaškių, 1/4 tritaškių), sugriebė atšokusį kamuolį, suklydo 3 kartus, sykį prasižengė bei surinko minus 1 naudingumo balą.

„Asseco Prokom“: Qyntelis Woodsas ir Danielis Ewingas po 18, Davidas Loganas 15, Janas Jagla 10 (9 atk. kam.), Ratko Varda 7.

„Olympiacos“: Joshas Childressas 20, Nikola Vujčičius 13, Milošas Teodosičius 12 (9 rez. perd.), Linas Kleiza 9, Theodoros Papaloukas ir Giannis Bourousis po 7.