Ketvirtąją pergalę Eurolygos TOP-16 etape iškovojo ir vietą turnyro ketvirtfinalyje užsitikrino Pirėjo „Olympiacos“ klubas, kuris namuose 84:81 (24:20, 15:19, 20:20, 25:22) palaužė visas galimybes patekti į kitą etapą praradusią Milano „Armani Jeans“ ekipą su Mindaugu Katelynu.

Ioannio Bourousio vedini Graikijos vicečempionai nuo pat susitikimo pradžios išsiveržė į priekį, tačiau kovingai rungtyniavę svečiai iš Italijos nebuvo linkę lengvai pasiduoti. Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus (13:13), tačiau netrukus aikštelės šeimininkai laimėjo atkarpą 7:0, šiek tiek atitrūko ir po pirmojo kėlinio turėjo keturių taškų persvarą - 24:20.

Antrajame kėlinyje ir toliau nuolatos pirmavo Pirėjo klubas, tačiau puikiai žaidusio Michaelio Hallo pastangų dėka „Armani Jeans“ neleido varžovams ženkliai atitrūkti, o likus žaisti dvi minutes iki ketvirčio pabaigos Marco Mordente rezultatą išlygino - 36:36. Per likusį laiką komandos pasikeitė tiksliomis atakomis ir įpusėjus mačui rezultatas lygus - 39:39.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Įpusėjus trečiajam kėliniui Hollisas Price'as dar kartą atstatė pusiausvyrą (50:50), o M.Hallas netrukus tolimu metimu po labai ilgos pertraukos išvedė svečius į priekį - 55:53. Visgi „Armani Jeans“ klubui kiek toliau pabėgti nepavyko, o aikštės šeimininkai ketvirčio pabaigoje vėl išlygino rezultatą - 59:59.

Lemiamame ketvirtyje sužaidus tris minutes svečiai vis dar pirmavo 61:60, tačiau „Olympiacos“ laimėjo atkarpą 6:0 ir šiek tiek atitrūko - 66:61. Negana to, Theodoras Papaloukas likus žaisti tris minutes pataikė iš vidutinio nuotolio ir „Olympiacos“ persvara šoktelėjo iki devynių taškų - 73:64. Nors septynių Davido Hawkinso taškų dėka „Armani Jeans“ dar buvo priartėję (74:71), aikštės šeimininkai išlaikė persvarą iki pat mačo pabaigos ir laimėjo rungtynes rezultatu 84:81.

6 minutes aikštelėje praleidęs M.Katelynas taškų nepelnė (dvitaškiai 0/2), tačiau atkovojo 4 kamuolius ir išprovokavo varžovo pražangą.

„Olympiacos“: N.Vujčičius 27 (dvitaškiai 7/10), I.Bourousis 20 (dvitaškiai 8/13, 14 atk. kam.), T.Papaloukas (dvitaškiai 3/3), L.Greeras ir Z.Ercegas - po 7.

„Armani Jeans“: M.Hallas 27 (dvitaškiai 7/8, tritaškiai 3/7, 9 atk.kam.), D.Hawkinsas 21 (dvitaškiai 5/8), H.Price'as ir L.Vitali - po 9.