Kanados krepšininkai Olimpinių žaidynių atrankos turnyre tik paskutinėmis sekundėmis sugebėjo persverti rezultatą savo naudai ir 79:77 (20:20, 13:29, 26:15, 20:13) nugalėti Pietų Korėjos komandą. Iškovoję pergalę kanadiečiai C grupėje užėmė antrąją vietą ir iškopė į kitą varžybų etapą.

Susitikimo pradžioje nei neišryškėjo vienos, nei kitos rinktinės pranašumas ir pirmasis ketvirtis baigėsi lygiosiomis. Antrajame kėlinyje korėjiečiai perėmė iniciatyvą, spurtavo 12:2 ir įgijo dviženklį pranašumą (32:22). Iki antrojo kėlinuko pabaigos Pietų Korėjos komandai pavyko padidinti persvarą iki 16 taškų ir ilsėtis ekipos išėjo korėjiečiams pirmaujant 49:33.

Ketvirtajame kėlinuke korėjiečiai vis dar turėjo 10 taškų pranašumą (70:60). Bet per paskutines 3:30 minutės Pietų Korėjos komandai nepavyko pelnyti nė taško, o kanadiečiai atsakė spurtu 14:0 ir laimėjo rungtynes.

Pergalingą tritaškį likus 34 sekundėms pataikė Jermaine'as Andersonas (78:77), kuris po to dar pridėjo vieną baudos metimą.

Kanados komandoje nežaidė NBA rungtyniaujantis Samuelis Dalembertas.

Kanada: R.Barrettas 22, J.Andersonas 17 (5 atk.kam.), C.Englishas 12 (dvitaškiai 2/11), O.Famutini, L.Kendallas (14 atk.kam.) ir J.Anthony (7 atk.kam.) - po 7.

Pietų Korėja: J.Jeonas 19, Y.Jungas 13, H.Yoonas, J.Kimas ir M.Kimas - po 10, H.Joo (9 rez.perd.) ir S.Oh - po 6.