Graikijoje jau kelias dienas vietinę žiniasklaidą varpo pranešimai apie tai, kad Valdo Dambrausko karjeros etapas Kretos OFI klube yra baigtas.

Šias kalbas patvirtino ir apie atsisveikinimą su V.Dambrausku pranešė OFI savininkas Michaelis Bousis.

Priminsime, kad V.Dambrausko kėdė svyruoti pradėjo po savaitgalio rungtynių su Atėnų „Panathinaikos“, kurias OFI pralaimėjo net 0:4.

Šios rungtynės pratęsė nesėkmingą OFI seriją – per pusantro mėnesio nelaimėtos šešios rungtynės iš eilės (trys lygiosios ir trys pralaimėjimai). Po šio periodo OFI Graikijos lygoje turi 15 taškų ir rikiuojasi aštuntoje vietoje, nuo stipriausiųjų šešeto atsilikdami dviem taškais.

Kaip buvo skelbiama Graikijos spaudoje, ne rezultatai, bet prastas komandos žaidimas pradėjo kelti abejones dėl V.Dambrausko ateities, nors dar visai neseniai buvo kalbama apie galimą sutarties pratęsimą su lietuviu.

Pirmadienio vakarą 46-erių specialistas iš Lietuvos susitiko su OFI vadovais ir abi pusės nusprendė, kad lietuvio pasitraukimas būtų geriausias scenarijus.

Nors pats OFI klubas šios žinios dar oficialiai nepatvirtino, Herakliono klubo vadovas M.Bousis jau atsisveikino su V.Dambrausku.

„Ačiū už šiuos 14 mėnesių. Treneri, linkiu tau kuo geriausios ateities. Tokie sprendimai niekada nėra lengvi ir, nepaisant aplinkybių, mes visada išliksime draugais ir šeima. Fanams galiu pasakyti, kad išliksime vieningi ir darysime viską, kad pasiektume savo tikslus“, – savo instagram paskyroje rašė M.Bousis.

OFI klube be V.Dambrausko taip pat dirbo jo asistentas Marius Skinderis, vartininkų treneris Justinas Gasiūnas, analitikas Jonas Skinderis.