Kroatijos aukščiausioje lygoje šįvakar Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas siekė dar vienos pergalės, bet šįkart jos pasiekti nepavyko.

Penkias pergales iš eilės iškovojęs „Hajduk“ šįkart išvykoje sužaidė lygiosiomis 3:3 su Zagrebo „Lokomotiva“ klubu, o tai lėmė, kad V.Dambrauskas prarado pirmuosius du taškus prie „Hajduk“ klubo vairo.

Įdomu tai, kad prieš kiek daugiau nei savaitę „Hajduk“ Kroatijos taurės ketvirtfinalyje 6:3 nugalėjo tą patį „Lokomotiva“ klubą, bet lygoje šios komandos nesugebėjo palaužti.

Pirmajame kėlinyje „Hajduk“ dominavo pagal susikurtas progas, o varžovams net nepavyko atlikti smūgio į vartų plotą, tačiau 11 minutę „Hajduk“ gynėjas Josipas Elezas įsimušė į savo vartus ir „Lokomotiva“ jau anksti atsidūrė priekyje rezultatu 1:0.

Visgi, „Hajduk“ dar iki pertraukos rezultatą išlygino, kuomet 34 minutę pasižymėjo komandos lyderis Marko Livaja.

Per pertrauką abu treneriai atliko keitimų, bet pirmiems vėl į priekį įsiveržti pavyko aikštės šeimininkams. Antrąjį įvartį jie pelnė 63 minutę.

Ši situacija pasikeitė jau artėjant rungtynėms link pabaigos. Puolėjas Janas Mlakaras per keturias minutes pelnė net du įvarčius, tad po jo dublio jau „Hajduk“ buvo priekyje rezultatu 3:2.

Tačiau pergalės lietuvio auklėtiniams iškovoti nepavyko, nes 86 minutę „Hajduk“ dar kartą įsimušė į savo vartus. Šįkart tai padarė gynėjas Nikola Katičius, o rungtynės pasibaigė lygiu rezultatu.

Po šių lygiųjų „Hajduk“ su 34 taškais lieka trečioje vietoje. Įdomu tai, kad dvi aukščiau esančios ekipos „Osijek“ ir „Rijeka“ tarpusavyje sužaidė lygiosiomis 0:0, tad „Hajduk“ nuo pirmaujančio „Rijeka“ vis dar atsilieka trimis taškais ir šis skirtumas nepasikeitė.