0

Šeštadienio popietę Mančesteryje prasidėjo XXXII-asis Anglijos "Premier" lygos turas.

Davido Moyeso vadovaujama "Manchester United" ekipa namuose rezultatu 4 - 1 nugalėjo Paulo Lamberto treniruojamus "Aston Villa" futbolininkus.

Pirmieji į priekį įsiveržė svečiai, po puikaus Ashley Westwoodo baudos smūgio, tačiau netrukus Wayne'as Rooney rezultatą išlygino, įmušęs įvartį galva.

Pirmojo kėlinio pabaigoje už Leandro Bacuna pražangą prieš Juaną Matą buvo paskirtas 11 metrų baudinys į "Aston Villa" vartus. Jį sėkmingai realizavo W.Rooney.

Antrajame kėlinyje persvarą padidino Juanas Mata, pasižymėjęs po sumaišties baudos aikštelėje, o tašką šiame mače padėjo Javieras Hernandezas, gavęs perdavimą po puikaus Adnano Januzajaus reido kairiuoju kraštu.

Po šio mačo "raudonieji velniai" turi 54 taškus ir išlieka 7-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.