Šeštadienį olimpiniame Pekino ledo ritulio turnyre antrą pergalę įsirašė JAV, kuri užtikrintai įveikė vienus aršiausių savo varžovų – Kanados rinktinę.

A grupės rungtynėse JAV pergalę šventė 4:2 (2:1, 0:1, 1:0).

Kanadiečiai į priekį įsiveržė sužaidus vos kiek daugiau nei minutę, kai gražiu, tolimu smūgiu iš kampo pasižymėjo Joshas Ho-Sangas.

Tačiau persvara Kanada džiaugėsi neilgai – vos po minutės JAV rinktinės kapitonas Andy Miele greitos atakos metu išlygino rezultatą.

Kėlinio pabaigoje jau JAV džiaugėsi persvara – į priekį juos išvedė Benas Meyersas. Vos prasidėjus antram kėliniui amerikiečių persvara dar labiau augo – pasižymėjo Brendanas Brissonas.

Prieš lemiamą kėlinį Kanadai, žaidžiant mažumoje, dar pavyko sušvelninti skirtumą, kai įvartį pelnė Corbinas Knightas.

Trečiame kėlinyje ir vėl tikslesni buvo amerikiečiai – dar vienoje greitoje atakoje pasižymėjo Kenny Agostino.

Kanadiečių neišgelbėjo ir tai, kad vienu metu jie žaidė penkiese prieš tris, o likus kiek daugiau nei dviem minutėm jie nusprendė žaisti be vartininko, jį pakeisdami aikštės žaidėju.

JAV pirmose rungtyėse 8:1 sutriuškino šeimininkę Kiniją, o Kanada 5:1 susitvarkė su Vokietija.