Prancūzijos sostinėje vykstančiose atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse, kurių prizų fondą sudaro 28 mln. eurų, ketvirtadienį tęsėsi vienetų varžybų antrojo rato mačai.

Antrą pergalę vyrų vienetų varžybose iškovojo pajėgiausias planetos tenisininkas serbas Novakas Džokovičius. Praėjusių metų šio turnyro finalininkas ir favoritu šiemet laikomas Serbijos tenisininkas antrajame rate 6:1, 6:4, 6:4 nugalėjo Gillesą Mullerį iš Liuksemburgo.

Pergales antrajame rate iškovojo ir į šešioliktfinalį pateko dar du pirmojo aštuntuko žaidėjai - trečiąjį reitingą turintis škotas Andy'is Murray'us 6:2, 4:6, 6:4, 6:1 įveikė portugalą Joao Sousą, o septintas pagal skirstymą ispanas Davidas Ferreras 6:3, 6:2, 6:1 sutriuškino tėvynainį Danielį Gimeno-Traverą.

Kitų ketvirtadienį pasibaigusių, tačiau neskelbtų antrojo rato (1/32 finalo) mačų rezultatai:

15-Kevin Anderson (Pietų Afrika) - Lu Yen-Hsun (Taivanas) 5:7, 6:4, 6:4, 6:4;

Jack Sock (JAV) - Pablo Carreno (Ispanija) 6:7 (2:7), 7:6 (7:4), 6:1, 7:6 (7:4);

Borna Čorič (Kroatija) - 18-Tommy Robredo (Ispanija) 7:5, 3:6, 6:2, 4:6, 6:4;

Simone Bolelli (Italija) - 31-Viktor Troicki (Serbija) 6:2, 6:4, 6:3;

Jeremy Chardy (Prancūzija) - 16-John Isner (JAV) 6:4, 4:6, 6:3, 6:3;

17-David Goffin (Belgija) - Santiago Giraldo (Kolumbija) 6:3, 4:6, 7:5, 6:2;

Andrey Kuznetsov (Rusija) - Jurgen Melzer (Austrija) 6:1, 5:7, 7:6 (7:0), 7:5.

16-Madison Keys (JAV) - Belinda Bencic (Šveicarija) 6:0, 6:3;

27-Viktorija Azarenka (Baltarusija) - Lucie Hradecka (Čekija) 6:2, 6:3.

Vyrų ir moterų vienetų turnyrų nugalėtojams atiteks po 2000 ATP bei WTA reitingo taškų ir po 1,8 mln. eurų čekiai.