Nacionalinė moterų krepšinio lyga (NMKL) ir www.nmkl.lt krepšinio gerbėjams pristato dviejų pastarųjų savaičių pirmenybių apžvalgą ir simbolinį komandų reitingą. Per šį laiką lygoje buvo sužaistos tik šešerios rungtynės, todėl rubrika „NMKL savaitė“ jūsų akis pasiekė po kiek ilgesnės pertraukos, teigiama pranešime spaudai.

Simboliniame ketvirtosios savaitės reitinge raudona spalva žymi komandų pozicijas praėjusią savaitę. Dešinėje pusėje rasite komentarus apie kiekvienos ekipos demonstruotą žaidimą.

Didžiausia intriga

„Jonava“ - Vilniaus „Jaunieji talentai 2“. Jonaviškės savo žiūrovų akivaizdoje vos 65:63 palaužė „Jaunųjų talentų 2“ komandą ir taip išvengė antro pralaimėjimo iš eilės.

Aikštelės šeimininkes į priekį vedė tiesiog fantastiškai puolime rungtyniavusi Goda Ziutelytė. Ji surinko net 25 taškus ir į varžoves į neviltį varė pačiais reikšmingiausiais rungtynių momentais.

Įdomu tai, kad bendras „Jaunųjų talentų 2“ komandos naudingumas buvo netgi žymiai geresnis nei „Jonavos“ ekipos (52:40).

Persilaužimas

Vilniaus BC „Tiketa“. Vilnietės svečiuose 58:50 palaužė „LKC-Kaunas-Impra“ krepšininkes ir pakilo į 3-4 vietas turnyro lentelėje.

Rungtynės klostėsi pagal veiksmo filmo scenarijų. Po dviejų kėlinių kaunietės dar turėjo saugų ir užtikrintą pranašumą (40:26), tačiau po didžiosios pertraukos reikalai pakrypo netikėta linkme.

Trečiajame kėlinyje „Tiketos“ ekipa gynyboje tiesiog surakino varžoves, kurios per visą ketvirtį sukrapštė vos 2 taškus. Paskutiniame kėlinyje iniciatyvos viešnios jau nebegrąžino - vilnietės nemažino apsukų ir pergalingai finišavo.

„Tiketos“ krepšininkės tiesiog karaliavo baudos aikštelėje. Vien puolime jos atkovojo 22 kamuolius, o apskritai kovą po krepšiu laimėjo 59:35.

Žvaigždė

Eglė Jucevičiūtė („Tiketa“). Žaidžiančiosios komandos direktorės pasirodymas pastarosiose dvejose rungtynėse priminė tikrą mono spektaklį.

Susitikimuose su Šiaulių KA „Saulės“ ir „LKC-Kaunas-Impra“ komandomis Jucevičiūtė vidutiniškai pelnė po 17 taškų, atkovodavo po 19 kamuolių, perimdavo po 4 kamuolius ir rinkdavo 27 naudingumo balus.

Maža to, „Tiketa“ laimėjo abejas rungtynes, kuriose ši krepšininkė griežė pirmaisiais smuikais.

Įdomu tai, kad komandos draugės, Eglė Jucevičiūtė ir Kristina Palaimaitė, šiuo metu yra dvi naudingiausios visos lygos žaidėjos. Jos atitinkamai renka po 18,5 ir 22,4 naudingumo balų per rungtynes.