Šeštadienį prasidėjo antrasis NKL reguliaraus sezono ratas. Viena lygos favoričių (8-6) Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ patyrė pralaimėjimą Kaune. Be sergančio Pauliaus Petrilevičiaus ir traumuotų Mato Sapiegos bei Pauliaus Kleizos rungtyniavę suvalkiečiai 88:71 (26:19, 15:9, 24:20, 23:23) nusileido Kauno „Žalgiris-2“ (7-7) ekipai. Diena prieš tai marijampoliečiai jaunuosius žalgiriečius įveikė po pratęsimo 98:92.

Marijampoliečiai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (38 prieš 45), gerokai rečiau dalinosi kamuoliu (12 rezultatyvių perdavimų prieš 23) ir dažniau klydo (20 prieš 18). Giedriaus Žibėno auklėtiniai blogiau atakavo iš dviejų taškų zonos (41 proc. prieš 60 proc.) ir nuo baudų metimų linijos (62 proc. prieš 72 proc.).

Ši statistika atspindi rungtynių baigtį. Visas rungtynes saugiu atstumu pirmavę jaunieji žalgiriečiai ketvirtajame ketvirtyje šiek tiek stabtelėjo, leido varžovams sumažinti atsilikimą, bet vistiek iškovojo įtikinamą pergalę. „Žalgiris-2“: Martynas Varnas 15, Martynas Echodas (7 atk. kam.) 14, Paulius Valinskas 11.

„Sūduva-Mantinga“: Tautvydas Kliučinykas 15, Marius Valukonis (7 atk. kam) 14, Rokas Čepanonis (8 atk. kam.) 10, Donatas Sabeckis ir Paulius Abramavičius po 8.

Kitų NKL rungtynių rezultatai:

Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ – Molėtų „Ežerūnas-Karys“ 73:83 „Palanga“ – Raseinių „Raseiniai“ 71:78 Vilniaus „Perlas-MRU“ – Jonavos „Petrochema“ 81:71 Šakių „Zanavykas“ – „Šilutė“ 68:74 „Vilnius“ – Joniškio „Delikatesas“ 76:80 Kauno „JAZZ-Diremta“ – „Trakai“ 80:93