Septynioliktą pergalę 41-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo devintą vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainius Zubraus Naujojo Džersio "Devils" (42 tšk.) klubas.

Antradienį namuose "Devils" komanda daugiau nei 16 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) nugalėjo tryliktą pralaimėjimą per 42 mačus patyrusius Rytų konferencijos lyderius Pitsbergo "Penguins" (59 taškai) ledo ritulininkus.

Per 23 žaidimo minutes (23:08) lietuvis dukart (kartą netaikliai) smūgiavo į svečių vartus, blokavo varžovo metimą bei išvengė baudos minučių.

Iš viso per 41 mačą 35-erių metų D.Zubraus sąskaitoje - 8 įvarčiai, 11 rezultatyvių perdavimų ir 22 baudos minutės.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Adamas Henrique'as (1:38) ir Michaelas Ryderis (22:45), o svečių gretose įvarčiu pasižymėjo Mattas Niskanenas (26:58).

"Devils" vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė 19 varžovų metimų bei atliko rezultatyvų perdavimą.

"Penguins" vartininko Marco-Andre Fleury sąskaitoje - 28 atremti varžovų metimai.