Įspūdingą atkarpą trečiame kėlinyje sužaidusi Kėdainių „Nevėžio“ (8-1) komanda pratęsė savo pergalių seriją Baltijos krepšinio lygoje (BBL) ir įsitvirtino pirmoje B grupės vietoje.

Gintaro Leonavičiaus treniruojama ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 75:57 (16:13, 20:14, 25:13, 14:17) sutriuškino „Ventspils“ (6-2) krepšininkus ir taip revanšavosi jiems už patirtą nesėkmę Latvijoje.

Tai buvo penktoji iš eilės „Nevėžio“ pergalė šiose pirmenybėse. Tuo pačiu kėdainiečiai nutraukė ir Ventspilio ekipos keturių pergalių seriją.

„Nevėžis“ nuo varžovų atitolo jau antrame kėlinyje, kuomet trijų minučių atkarpą sužaidė 15:3 ir susikrovė dviženklę persvarą (31:21, 18-ąją min.).

Visus taškus ant „i“ šeimininkai sudėliojo grįžę po ilgosios pertraukos. Jie dar kartą šovė į priekį 18:3 (59:34, 28-ąją min.), o likusi mačo dalis liko tik formalumui.

„Nevėžio“ krepšininkai itin taikliai atakavo iš trijų toli – tikslą pasiekė 10 tritaškių iš 19 bandymų (53 proc.).

„Nevėžis“: Arvydas Šikšnius 16 (4/4 trit.), Aurimas Adomaitis 14 (6/7 dvit.), Valdas Dabkus 11, Gintaras Leonavičius 9, Vidas Ginevičius 8, Rolandas Jakštas 8.

Ventspils“: Lorenzo Williamsas 12, Davisas Lejasmeiersas 9, Tomis Leimanis 7.

Pirmąjį tarpusavio susitikimą Venstpilyje 68:60 laimėjo šeimininkai. Po šios pergalės „Nevėžį“ nuo artimiausių konkurentų B grupėje skiria dvi pergalės, tačiau „Šiaulių“ ekipa yra sužaidusi dviem mačais mažiau.

Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), kur antradienį (01.07) 18 val. išvykoje grumsis su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda.