Ketvirtąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai, kurie atkakliame mūšyje savų žiūrovų akivaizdoje 78:72 (18:18, 23:25, 15:11, 22:18) įveikė Prienų „TonyBet“ klubą.

Dviejų LKL lyderių mūšis prasidėjo taikliomis atakų serijomis. Sužaidus puse kėlinio, po Arvydo Šikšniaus dvitaškio su pražanga „Nevėžis“ šovė į priekį – 12:7. Tiesa, svečiai greitai išlygino rezultatą. Lygybė tarp ekipų išsilaikė iki pat pirmojo ketvirčio pabaigos – 18:18.

Antrąjį kėlinį „TonyBet“ pradėjo taiklių atakų serija – 18:24. „Nevėžio“ komanda stengėsi prisivyti varžovus, tačiau Virginijaus Šeškaus auklėtiniai neleido šeimininkams perlaužti mačo eigos. Pirmosios rungtynių dalies pabaigoje daugiausiai Rolando Jakšto pastangomis Kėdainių ekipa išlaikė varžovus per saugų atstumą – 41:43.

Trečiąjį kėlinį „Nevėžio“ komandą sėkmingai į priekį vedė Gintaras Leonavičius, po ilgos pertraukos sukrovęs „Nevėžiui“ trijų taškų persvarą – 46:43. Išsiveržęs į priekį, Kėdainių klubas neleido varžovams susigrąžinti iniciatyvos iki pat kėlinio pabaigos – 56:54.

Paskutinysis kėlinys priklausė „Nevėžio“ krepšininkams. Simo Buterlevičiaus taškų fiesta į priekį patraukta šeimininkų komanda susikrovė dviženklį pranašumą – 66:56. „TonyBet“ stengėsi išgelbėti rungtynes – 76:72, tačiau rungtynių pabaiga priklausė Kėdainių ekipai – 78:72.

Rezultatyviausiai šeimininkų komandoje rungtyniavo Gintaras Leonavičius, surinkęs 19 taškų, 16 – pridėjo Tyrone‘as Brazeltonas, 15 – įmėtė Arvydas Šikšnius, 13 – Simas Buterlevičius.

Priešingoje barikadų pusėje pasižymėjo Žygimantas Janavičius, pelnęs 18 taškų, 11 – pridėjo Artūras Valeika, po 10 – Dainius Šalenga ir Laimonas Kisielius.

Po šios pergalės „Nevėžio“ ekipa tapo LKL čempionato lydere. Prienų „TonyBet“ klubui tai buvo pirmasis pralaimėjimas 2013/2014 m. sezone.

Kitas rungtynes Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai žais spalio 31-ąją dieną Baltijos krepšinio lygos (BBL) mače su Liepojos ekipa.