Pergalę „El Clasico“ mūšyje šventė Barselonos „Barcelona“ (12-6) krepšininkai su Roku Jokubaičiu. Katalonai Eurolygos rungtynėse namuose 83:78 (21:25, 24:22, 15:15, 23:16) palaužė Madrido „Real“ (16-2) klubą ir išrašė jam vos antrąją nesėkmę turnyre.

Prieš šį mačą Madrido ekipa buvo laimėjusi paskutines šešias žaistas rungtynes Eurolygoje.

R.Jokubaitis per 19 minučių pelnė 4 taškus (2/4 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, kartą pats prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.

Svečiai valdė situaciją pirmoje susitikimo dalyje ir anksti atsiplėšė (14:22). Visgi, dviženklės persvaros susikrauti taip ir nepavyko.

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai perėmė kontrolę ir persvėrė rezultatą trečiajame kėlinyje (54:50).

Ketvirtą kėlinį katalonai pradėjo spurtu 16-0 ir susikrovė 12 taškų persvarą (74:62). Tai tapo raktu į pergalę.

Po tokio smūgio svečiai jau nepakilo kovai. Nors skirtumą pavyko sumažinti, bet pergalė liko aikštės šeimininkų rankose – 83:78.

„Barcelona“: Janas Vesely 27 (12/18 dvit., 3/3 baud., 3 blk., 28 n. b.), Nicolas Laprovittola 14 (8 rez. perd.), Nikola Kaliničius 13 (3/3 trit., 5 rez. perd.), Jabari Parkeris 10, Willy Hernangomezas 6.

„Real“: Džananas Musa 19 (1/1 dvit., 5/8 trit., 2/3 baud.), Mario Hezonja 16 (4/9 trit.), Sergio Llullas 9 (1/7 trit.), Sergio Rodriguezas 7, Facundo Campazzo (8 rez. perd.), Vincentas Poirier ir Walteris Tavaresas (7 atk. kam.) po 6.

o susitikimo buvo laimėję tik vieną iš keturių pastarųjų Eurolygos mačų, užėmę Kauno „Žalgirio“ tvirtovę.