37
Šakių „Vytis“ - Vilniaus „Perlas-MRU“ (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Dovydas Redikas pastarąją savaitę rungtyniavo tiesiog neįtikėtinai ir be konkurencijos tapo geriausiu Lietuvos krepšinio fanų komandos žaidėju. Gynėjo vidurkis siekė net 36,5 naudingumo balo.

37

Rungtynėse su „Telšiais“ D.Redikas per 29 minutes pelnė 33 taškus (8/14 dvit., 2/6 trit., 11/11 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas, gavo bloką, 4 kartus suklydo ir 2 – prasižengė, tad surinko 39 naudingumo balus. Tai – geriausias gynėjo karjeros rezultatas Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).

Tuo tarpu susitikime su Vilniaus „Perlu-MRU“ D.Redikas per 37 minutes įmetė 27 taškus (7/12 dvit., 1/3 trit., 10/13 baud.), atkovojo 2 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo net 12 pražangų, kartą suklydo ir susirinko 3 pražangas, taip surinkdamas 34 naudingumo balus.

D.Redikas pastarąją savaitę buvo lyderis ne tik „Vyčio“ komandoje, bet ir visose pirmenybėse. Beje, susumavus visų turų rezultatus, jis taip pat yra rezultatyviausias ir naudingiausias NKL čempionato krepšininkas.

Antrąją vietą naudingiausių „Vyčio“ žaidėjų rikiuotėje užima praėjusių savaičių lyderis Karolis Brusokas (22 naud. bal.), o trečią–ketvirtą vietas pasidalino Aurimas Birgelis ir Marijus Užupis. Jų abiejų vidurkis siekia 11,5 efektyvumo balo.

Priminsime, kad praėjusią savaitę „Vytis“ 87:81 įveikė „Telšius“, o pergalę iš Vilniaus išsivežė rezultatu 91:86.