EHF Čempionų lygoje užtikrintą pergalę pasiekė lietuviškasis Zaporožės „Motor“ klubas. Gintaro Savukyno auklėtiniai namuose 31:22 (15:14) pranoko Flensburgo „Handewitt“ rankininkus.

Svečiai iš Vokietijos geriau pradėjo rungtynes ir įgijo dviejų įvarčių persvarą (3:1), tačiau įvartį pelnė Dmytro Gorina (2:3), o į vieną sėkmingą varžovų ataką Aidenas Malašinskas atsakė trimis tiksliais metimais į jų vartus – 5:4. Įpusėjus kėliniui Zaporožės ekipa turėjo minimalų pranašumą (8:7) ir jį išlaikė iki pertraukos – 15:14.

Pirmosiomis antrojo kėlinio minutėmis Flensburgo ekipa kvėpavo „Motor“ į nugarą, o įpusėjus kėliniui ukrainiečių ekipos persvara siekė 2 įvarčius – 22:20. Vis tik tuomet Zaporožės komandaa laimėjo atkarpą 4:0 ir padidino pranašumą – 26:20. Į šį „Motor“ spurtą oponentai atsakyti neįstengė ir Zaporožės ekipa šventė užtikrintą pergalę – 31:22.

A.Malašinskas sužaidė tiesiog fantastiškas rungtynes – jis buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Uteniškis šįkart kamuolį į varžovų vartus siuntė net 9 kartus ir šiam rezultatui pasiekti jam prireikė vos 11 bandymų.