Atėnų „Panathinaikos“ ekipos aukštaūgis Mike'as Batiste'as Eurolygos trečiojo turo susitikime pasižymėjo ne tik rezultatyviu žaidimu, bet ir nesportišku elgesiu.

Amerikietis rungtynių prieš Liublianos „Union Olimpija“ ketvirtojo kėlinuko viduryje nepataikė dvitaškio iš po krepšio ir supykęs tyčia koja primynė ant parketo parkritusio Sašo Ožbolto galvą.

Už tai aukštaūgis buvo nubaustas nesportine pražanga, o jo komanda po pratęsimo pralaimėjo 84:85.

„M. Batiste'as man trenkė. Mats nežinau, kaip tai nutiko. Skausmo didelio nejaučiau, todėl toliau žaidžiau“, – pasakojo S. Ožboltas. Jam po rungtynių prireikė siūti prakirstą lūpą ir antakį.

Incidento kaltininkas amerikietis vėliau atsiprašė nukentėjusio varžovo, teigdamas, kad šis jo poelgis nepateisinamas. M. Batiste'as tikino, kad jam tokie veiksmai paprastai nebūdingi.