Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionate 3:1 nugalėjo „Metz“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus. Visgi šį susitikimą apkartino Kyliano Mbappe patirta trauma, dėl kurios prancūzas 87-ąją minutę buvo priverstas palikti aikštę.

22-ejų metų futbolininkas šiose rungtynėse pelnė du įvarčius ir svariai prisidėjo prie komandos iškovotos pergalės. Visgi K.Mbappe paskutinėmis rungtynių minutėmis susižeidė šlaunį ir nebegalėjo tęsti susitikimo, pastarąjį aikštėje pakeitė Julianas Draxleris.

„K.Mbappe sulaukė smūgio į šlaunį, tačiau jis turėtų būti pasiruošęs trečiadienio rungtynėms“,- po rungtynių situaciją pakomentavo PSG vyriausiasis treneris Mauricio Pochettino.

Priminsime, jog jau artėjantį trečiadienį PSG laukia svarbus UEFA Čempionų lygos pusfinalio etapo pirmasis mūšis su „Manchester City“ futbolininkais.