Filadelfijos „76ers“ įpusėjo kelionę antrojo Rytų konferencijos atkrintamųjų etapo link.

Doco Riverso auklėtiniai namuose 112:97 (32:33, 35:19, 28:19, 17:26) susitvarkė su Toronto „Raptors“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0.

Svečiai tik pirmame kėlinyje kovoje lygiai, bet vėliau skirtumas tarp ekipų tik augo, kol antroje mačo pusėje pasiekė 27 taškų atžymą. Paskutinio ketvirčio metu „Raptors“ dar sugebėjo priartėti iki 11 taškų, bet Tyrese’as Maxey pataikė iš toli ir „76ers“ užtikrintai pabaigė susitikimą.

Šio metu buvo kilęs nemalonus incidentas – Filadelfijos ekipos žvaigždės Joelis Embiidas ir Jamesas Hardenas susitrenkė keliais ir kurį laiką gulėjo ant grindų. Vėliau J. Embiidas šlubavo, bet po pertraukos krepšininkai žaidė taip, lyg nieko nebūtų nutikę ir „76ers“ sirgaliai galėjo ramiau atsikvėpti.

Kandidatas į MVP apdovanojimą J. Embiidas nugalėtojams pelnė 31 tašką ir sugriebė 11 kamuolių, T. Maxey pridėjo 23 taškus. „Raptors“ komandai trys krepšininkai surinko daugiau nei 20 taškų, o rezultatyviausias iš jų su 26 buvo OG Anunoby.

Kitos dvejos rungtynės vyks Toronte, kur „76ers“ negalės padėti vienas iš gynybos ramsčių – Matisse’as Thybulle. Kanadoje galioja griežtos vakcinacijos taisyklės, o puolėjas nėra pilnai pasiskiepyjęs – dėl to jis negalės atvykti į šalį.

„76ers“: J. Embiidas 31 (11 atk. kam.), T. Maxey 23, T. Harrisas 20, J. Hardenas 14, D. Greenas 11.

„Raptors“: O. Anunoby 26, P. Siakamas ir F. VanVleetas po 20, C. Boucheris 17.