Pirmąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mažojo finalo serijoje iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ ekipa. Klaipėdiečiai svečiuose 95:90 (18:24, 26:21, 25:20, 26:25) įveikė „Šiaulių“ komandą ir sušvelnino serijos iki trijų pergalių rezultatą - 1:2.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai iš uostamiesčio, kurie po Martyno Mažeikos ir Valdo Vasyliaus dvitaškių išsiveržė į priekį - 8:4. Visgi įspūdingai rungtyniavusio Sauliaus Kuzminsko tikslių metimų dėka „Šiaulių“ klubas netrukus laimėjo atkarpą 15:1 ir likus žaisti keturias minutes Rytis Vaišvila buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, nes „Neptūno“ deficitas pasiekė devynis taškus - 9:18. Nepaisant svečių pasitarimo, „Šiauliai“ pelnė dar keturis taškus iš eilės ir skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis - 22:9. Kėlinį „Neptūnas“ baigė spurtu 9:2 ir po pirmųjų dešimties minučių „Šiaulių“ persvara gerokai sumažėjo - 24:18.

Antrajame kėlinyje sužaidus tris minutes po Mindaugo Kuzminsko baudos metimo aikštės šeimininkai susigrąžino dviženklę persvarą (31:21), tačiau Deividas Gailius atsakė dviem tolimais metimais iš eilės ir skirtumas aptirpo - 36:29. Negana to, „Neptūno“ krepšininkai dar kartą spurtavo 11:4 ir po Arvydo Eitutavičiaus tolimo metimo likus žaisti dvi minutes iki didžiosios pertraukos rezultatas tapo lygus - 40:40. Nors A.Eitutavičius netrukus buvo persvėręs rezultatą svečių naudai (44:42), ketvirtį tolimu metimu baigė Gintautas Vileita ir įpusėjus susitikimui „Šiauliai“ turėjo minimalią persvarą - 45:44.

Trečiąjį ketvirtį penkiais taškais iš eilės pradėjo „Neptūnas“ ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai (49:45), tačiau aikštės šeimininkai netruku atsakė tuo pačiu, o rezultatas vėl tapo palankus šiauliečiams - 50:49. Įpusėjus ketvirčiui „Neptūnas“ dar kartą spurtavo 7:0 ir po Pauliaus Morkeliūno bei V.Vasyliaus metimų klaipėdiečiai įgijo šešių taškų pranašumą - 59:53. Po dar vieno A.Eitutavičiaus tolimo metimo svečių pranašumas buvo šoktelėjęs iki devynių taškų (64:55), bet šiauliečiai netrukus vėl priartėjo - 61:64. Ketvirčio pabaigoje svečiams dar tašku pavyko padidinti savo pranašumą, kuris po trijų kėlinių siekė keturis taškus - 69:65.

Lemiamą ketvirtį „Neptūnas“ pradėjo penkiais tiksliais tolimais metimais ir nors aikštės šeimininkai taip pat atsakė rezultatyviomis atakomis, sužaidus keturias minutes uostamiesčio komanda susigrąžino dviženklę persvarą - 86:76. Nors aikštės šeimininkams rungtynių pabaigoje bandė gelbėtis pražangomis ir buvo grėsmingai priartėję (90:93),

„Neptūno“ ekipa atsilaikė ir iškovojo pergalę rezultatu 95:90.