0

Antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“ (2/1), kuris svečiuose 74:71 (15:18, 20:20, 26:13, 13:20) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (1/3).

Trečiojo kėlinio viduryje „Pieno žvaigždės“ dar buvo priekyje (42:41), tačiau tuomet „Neptūnas“ perėmė iniciatyvą ir kėlinio pabaigoje pirmavo jau dešimties taškų skirtumu - 61:51. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje šeimininkai dar bandė vytis varžovus, tačiau laiko tam tiesiog neužteko, o pavyko tik sumažinti persvarą - 71:74.

Nugalėtojams Martynas Mažeika įmetė 19 taškų (6 atk. kam.), Arinze'as Onuaku pridėjo 18 (6 atk. kam.), Evaldas Dainys - 11 (7 rez. perd., 9 kld.).

Pralaimėjusiems Žydrūnas Kelys surinko 15 taškų, Leroy'us Noblesas ir Paulius Morkeliūnas pridėjo po 12 (7 atk. kam.).