„Manchester City“ UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse 7:0 sutriuškino „RB Leipzig“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 8:1 ir žengė į kitą etapą.

Erlingas Haalandas 22-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo po VAR peržiūros skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Man City" į priekį 1:0. Praėjus vos dviems minutėms nuo pirmojo įvarčio, norvegas 24-ąją minutę puikiu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Tačiau E. Haalandas neketino sustoti ir per pridėtą pirmojo kėlinio laiką dar kartą tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

I. Gundoganas 49-ąją minutę smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir dar labiau padidino Anglijos klubo pranašumą 4:0.

Įspūdingą savo pasirodymą E. Haalandas pratęsė 53-ąją minutę, kai net ketvirtą kartą šiame susitikime pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo jau 5:0. Norvegas 57-ąją minutę pridėjo dar vieną savo įvartį šiame susitikime ir rezultatas tapo net 6:0.

Galiausiai per pridėtą antro kėlinio laiką K. De Bruyne fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininkui ir rezultatas tapo net 7:0.

Tuo tarpu kitame UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio susitikime susitiko „Porto“ ir Milano „Inter“ ekipos. Šis susitikimas baigėsi lygiosiomis 0:0, tačiau Italijos klubas pirmajame susitikime iškovojo pergalę 1:0, o tai atvėrė duris jiems į kitą etapą.

Net 65 proc. laiko kamuolį kontroliavo portugalai, tačiau jie iššvaistė visas progas pasižymėti ir liko be įvarčių. Pačioje mačo pabaigoje M. Grujičius ir M. Taremi sugebėjo pataikyti į skersinį ir į virpstą, tačiau išsiveržti į priekį nepavyko.

Galiausiai, tiksint paskutinėms sekundėms „Porto“ žaidėjas Pepe gavo antrą geltoną kortelę ir buvo išvytas iš aikštės. Susitikimas baigėsi be įvarčių.