Svarbią pergalę pirmose Europos taurės turnyro pusfinalio rungtynėse iškovojo Manto Kalniečio ir Simo Jasaičio Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ klubas, išvykoje 97:87 (29:21, 16:22, 31:15, 21:29) užtikrintai pranokęs Valensijos „Valencia Basket“.

Prieš atsakomąją dvikovą rusai susikrovė apčiuopiamą persvarą. Tiesa, „Lokomotiv-Kuban“ galėjo laimėti dar didesniu skirtumu, nes ketvirto kėlinio pradžioje pirmavo net 84:65. Vis dėlto šeimininkams buvo pavykę priartėti net iki 85:91. Tačiau du S.Jasaičio tritaškiai mačo pabaigoje tiesiog sugniuždė ispanus.

S.Jasaitis aikštėje praleido 38 minutes, pasižymėjo 23 taškais (1/2 dvit., 7/10 trit.), atkovojo 8 bei perėmė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir prasižengė 2 kartus (33 naud. bal.).

M.Kalnietis per 37 minutes įmetė 17 taškų (7/9 dvit., 0/5 trit., 3/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, suklydo 5 ir prasižengė 2 kartus (11 naud. bal.).

Derrickas Brownas ir Richardas Hendrixas prie pergalės pridėjo atitinkamai 19 ir 17 taškų.

Pralaimėjusiems Justinas Doellmanas surinko 28, Pau Ribas – 20, Bojanas Dubljevičius – 17 taškų.