Kauno „Žalgiris“ antradienį Malagoje pirmavo 20-ies taškų skirtumu, bet išbarstė persvarą ir žaidė pratęsimą. Jo pabaigoje pergalę dvitaškiu išplėšė Edgaras Ulanovas – 85:83 (21:17, 20:17, 18:14, 13:24, 13:11).

Statistika

„Žalgiris“ pataikė 68 procentus dvitaškių (25/37) ir 47 tritaškių (9/19), bet labai prastai metė baudas – 53 (8/15). Žalgiriečiai varžovams leido atkovoti 18 kamuolių puolant ir mūšį po lenta pralaimėjo 28:34. Kauniečiai prarado 23 kamuolius.

„Unicija“: Ray McCallumas 19 (7/19 dvitaškių, 5 išprovokuotos pražangos), Jeffas Brooksas 16 (9/10 baudų, 11 atkovotų kamuolių, 6 išpr. praž.).

„Žalgiris“: Kevinas Pangosas 21 (5/7 tritaškių, 5 rezultatyvūs perdavimai), Artūras Milaknis 13, Aaronas White’as 10 (6 atk. kam.), Edgaras Ulanovas 10 (5/6 dvit.).

Pratęsimas

Kauno komanda turėjo 1,9 sekundės. Pergalę dvitaškiu išplėšė E. Ulanovas (85:83).

„Žalgiris“ pirmojo pratęsimo metu dažniausiai pirmavo. Viską galėjo išspręsti A. Milaknis. Snaiperio tritaškis tikslo nepasiekė, o paskutinioji „Unicaja“ ataka baigėsi R. McCallumo prasiveržimu (83:83).

Pratęsimą dvitaškiu pradėjo K. Pangosas (74:72).

Ketvirtasis kėlinys

„Žalgiris“ dar turėjo kelias sekundes, bet tolimas ir sudėtingas K. Pangoso metimas nebuvo taiklus.

V. Micičius neįmetė dviejų baudų, o rezultatą dvitaškiu išlygino Ray McCallumas (72:72).

Kovingai žaidęs E. Ulanovas truktelėjo žalgiriečius į priekį – 70:59.

Svečiai darė daug klaidų, o tuo pasinaudoję šeimininkai priartėjo – 58:64.

Trečiasis kėlinys

Žalgiriečiai prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 59:48.

„Unicaja“ laimėjo atkarpą 10:0 ir sumažino deficitą (46:56).

26-ąją minutę, tritaškį pataikius Pauliui Valinskui, skirtumas išaugo iki 20-ies taškų (56:36).

„Žalgiris“ trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 9:0. Po tritaškį smeigė K. Pangosas ir Artūras Milaknis. Pastarasis pridėjo dvitaškį su pražanga (50:34).

„Trūksta disciplinos. Didžiausios problemos – 12 klaidų ir varžovų atkovoti kamuoliai puolant“, – prieš trečiąjį kėlinį kalbėjo vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius.

Antrasis kėlinys

„Nebloga pirmoji rungtynių pusė, tačiau turime ką pagerinti antrajai mačo daliai“, – po dviejų kėlinių sakė K. Pangosas.

Antroji ketvirčio pusė priklausė svečiams. Jie po dviejų kėlinių pirmavo 41:34.

14-ąją minutę keturių taškų persvarą įgijo „Unicaja“ (27:23).

Pirmasis kėlinys

Pirmajame kėlinyje šio sezono Eurolygoje debiutavo ir Martynas Sajus.

Žalgiriečiai varžovus vijosi iki 7-osios minutės (14:13). Kauniečiai po pirmojo ketvirčio pirmavo 21:17.

„Unicaja“ į tai atsakė keturiais taškais be atsako (6:2).

Svečių taškų sąskaitą dvitaškiu atidarė rezultatą išlyginęs Paulius Jankūnas (2:2).

„Žalgiris“ rungtynes pradėjo tokiu starto penketu: Vasilije Micičius, Kevinas Pangosas, Edgaras Ulanovas, Paulius Jankūnas, Brandonas Daviesas.