11
Ispanai pasityčiojo iš argentiniečių (nuotr. SCANPIX)

Pakeliui į pasaulio futbolo čempionatą Rusijoje Ispanijos rinktinė iškovojo įspūdingą pergalę kontrolinėse rungtynėse, kai antradienį 6:1 (2:1) nušlavė Argentinos rinktinę, besivertusią be traumuoto Lionelio Messi.

11

Bene įspūdingiausias įvartis krito 73-ąją minutę, kai perdavimą per visą aikštę atliko „Manchester United“ vartininkas Davidas de Gea.

Jo pasiųstas kamuolys pasiekė Iago Aspą, kuris tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus, vos išvengęs susidūrimo su varžovų vartininku.

Dar po minutės Isco pelnė trečią savo įvartį, po kurio rezultatas tapo 6:1. Tokio pažeminimo neiškentė L.Messi, kuris rungtynes stebėjo iš tribūnų. Jis atsistojo ir paliko stadioną, nusprendęs, kad jau neverta žiūrėti į spardomus tėvynainius.

Patys ispanai šio rezultato nesureikšmino.

„Turime išlikti ramūs, nes dar nieko nelaimėjome. Bet tai geriausias būdas keliauti į pasaulio čempionatą, su tokiomis geromis emocijomis. Mums šios rungtynės nėra tik draugiški susitikimai, ir jūs tai galite matyti žiūrėdami į mūsų žaidimą.

Turime išlaikyti savo ambicijas, bet netapti arogantiškais“, - po pergalės kalbėjo Sergio Ramosas.