Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) svarbią pergalę pasiekė Klaipėdos „Neptūnas“ (11/21), kuris išvykoje 86:72 (19:19, 19:19, 30:17, 18:17) susitvarkė su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ (12/20).

Klaipėdiečiai visus keturis kartus šiame reguliariajame sezone įveikė Pasvalio klubą.

Turnyro lentelėje painiava dabar dar didesnė, kadangi šis pralaimėjimas pasvališkiams gali būti svarbus, kuomet į geresnes pozicijas pretenduos Prienų ir Šiaulių klubai. „Neptūnui“ pergalė bus svarbi norint patekti į atkrintamąsias.

Iki ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ turėjo šiokį tokį pranašumą, kurį padėjo išsaugoti Yannickas Franke ir Edgaras Želionis, kuomet varžovai artėjo – 38:34. Vis tik jau kėlinio pabaigoje iš pranašumo nieko neliko.

Matas Jogėla pridėjo dvitaškį ir baudas (38:38), lygino rezultatą, o tritaškių dėka „Neptūnas“ iniciatyvą perėmė – 44:41. Deividas Gailius ir Norbertas Giga šiuo ginklu varžovus žudė, dar taškų pridėjo Martynas Mažeika, tad skirtumas tapo dviženklis – 56:46. Šeimininkų bandymai priartėti buvo atremti ir prieš paskutinį ketvirtį klaipėdiečiai turėjo tvirtą persvarą – 68:55.

Paskutinio kėlinio metu pasvaliečiams niekaip nesisekė pakeisti situacijos (60:74), o Benas Griciūnas ir Matas Jogėla galutinai pražudė „Pieno žvaigždes“.

Žygimantas Janavičius per 29 minutes pelnė 18 taškų (8/8 dvit., 0/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3, perėmė 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir rinko 29 naudingumo balus. Jam tai antras efektyviausias sezono mačas „Betsafe-LKL“.

Martyno Mažeikos sąskaitoje – 22 taškai, o tai antras rezultatyviausias jo sezono mačas.

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 18 (7 atk. kam., 7/14 dvitaškių), Edgaras Želionis 15 (1/6 tritaškių, 5 atk. kam.), Yannickas Franke 14 (5 atk. kam.), Branko Mirkovičius 11 (4 rez. perd.).

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 22 (5/7 tritaškių), Žygimantas Janavičius 18 (8 rez. perd., 5 per. kam., 8/8 dvitaškių, 0/6 tritaškių), Deividas Gailius 13 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Matas Jogėla 12 (6 atk. kam., 5 klaidos), Benas Griciūnas 10.