Trečiadienį, antrąją IPC Europos lengvosios atletikos čempionato dieną Simonas Kurutis dalyvavo šuolio į tolį rungtyje (T47). Nušokęs 6.24 m Simonas iškovojo bronzos medalį. Aukso medalį šioje rungtyje laimėjo Graikijos sportininkas Kostakis Georgios (6.50 m), sidabro - Bulgarijos atstovas Hristov Mihail (6.29 m), teigiama pranešime spaudai.

Jonas Spudis dalyvavo rutulio stūmimo rungtyje (F44), kur liko 6 - oje vietoje, rutulį nustūmęs 12.37 m. Pirmas šioje rungtyje buvo slovakas Matusik Adrian (16.19 m), antras - kroatas Katanusic Ivan (14.61 m), trečias - taip pat kroatas Slivar Josip (14.57 m).

Šiandien vakare startuos dar trys Lietuvos sportininkai: Irena Perminienė - rutulio stūmimo rungtyje (F53/54/55), Mindaugas Bilius ir Donatas Dundzys - disko metimo rungtyje (F37/38).