Startavusi Europos krepšinio čempionato C grupė nustebino triuškinančia Ukrainos rinktinės pergale. Italijoje rezultatu 90:61 (22:17, 20:15, 24:12, 24:17) Ukrainos rinktinė nepaliko šansų Didžiajai Britanijai.

Ukrainiečiai greitai susikrovė dviženklį tašku pranašumą, tačiau po ilgosios pertraukos surengė įspūdingą spurtą ir ketvirtajame kėlinyje jau triuškino savo varžovus. Britams pavyko kiek apmažinti skirtumą, tačiau pasiekti pergalę šansų neliko.

Geriausią žaidimą Ukrainos rinktinėje demonstravo Sviatoslavas Michailiukas, kuris per 23 žaidimo minutes pelnė 17 taškų (1/3 dvitaškių, 5/11 tritaškių), atkovojo 5 ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Žaidėjas surinko 21 naudingumo balą.

Primename, kad C grupėje taip pat varžosi Graikija, Estija, Italija ir Kroatija.